Dalyvaujame projekte „Košės diena“

IMG_1723Siekdama mokyti mokinius apie sveikos mitybos įpročius ir naudą jų organizmui bei skatinti sąmoningai rinktis sveikesnius užkandžius, pradinių klasių mokytoja Rimanta Česnulevičiene su mokiniais dalyvauja įmonės „Malsena“ organizuojamame Pasaulinės košės dienos projekte „Košės diena“, kuri įvyks spalio 10 d. Šio projekto metu mokytoja mokinius supažindins su sveikos mitybos principais ir sporto nauda bei pakvies atlikti smagią rytinę mankštelę.
Šiandien su tyrinėtojais Dribsiu ir Dribse pradėjo įdomią, pilną nuotykių ir atradimų kelionę. Kaip jiems pasiseks, paaiškės spalio 10-ąją  – Košės dieną – per sveikus ir labai skanius pusryčius. Tikimės, kad dalyvaudami šiame projekte suformuosime teisingą mūsų vaikų požiūrį į sveiką mitybą bei fizinį aktyvumą.