Popietė „Ant rankų tupia angelai“

IMG_9079Minint Angelų sargų dieną, mokykloje spalio 3 d. vyko popietė „Ant  rankų tupia angelai“. Auklėtojas Ramūnas Račkauskas mokiniams priminė Lietuvos policijos misiją – ginti Lietuvos žmonių teises, saugoti visuomenę, padėti žmogui, šeimai, bendruomenei. Visi drauge diskutavo kokia yra policijos sistemos struktūra, ką kiekviena iš jų veikia, už ką yra atsakinga. Pokalbio metu buvo prisiminti ryškesni policininkų atlikti darbai, didelės gelbėjimo operacijos ar tiesiog elementarų žmogiškumą atspindintys poelgiai.
Kalbėdami apie mūsų žemiškuosius angelus prisiminėme ir Dievo mums paskirtuosius — dangiškuosius Angelus sargus, kurie mus saugo, globoja, Aukščiausiajam nuneša žmonių prašymus, maldas ir padėkas.
Popietės metu auklėtojai savo ugdytiniams dovanojo angeliukus, linkėdami jiems, kad Angelai sargai juos saugotų, globotų  ir padėtų atrasti šviesos bei gėrio kelią šiame gyvenime.