Tarptautinė antikorupcijos savaitė mokykloje

IMG_0053Kasmet mokykloje yra organizuojami renginiai, skirti Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Gruodžio 9–14 dienomis vykdėme įvairiais veiklas – žiūrėjome ir analizavome video medžiagą „Korupcijos problemos moksleivių akimis“, „Korupcijai ne“, stebėjome mokinių paruoštas įvairias inscenizacijas, diskutavome apie korupcijos reiškinio žalą ir galimybes jai pasipriešinti. Daug dėmesio antikorupciniam švietimui skiria klasių mokytojai ir auklėtojai klasės valandėlių metu aptardami šiandieninėje visuomenėje vykstančius reiškinius.  Šiais metais diskutavome apie kiekvieno asmens teises ir pareigas, kokius reikalavimus sau ir kitiems turime kelti, kaip aktyviai ir kokiais būdais galime išreikšti savo pilietinę poziciją.
Norėdami įsitikinti, ar vaikai suprato šio žodžio ir reiškinio prasmę, visi kartu sukūrėme  bendrą plakatą „Pasaulis be korupcijos“.