Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena

20170510_150519Gegužės 10 d. pasaulyje minima Judėjimo sveikatos labui diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija. Ji skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad nuolat mažėjantis fizinis aktyvumas, nesveika mityba ir didėjantis antsvoris verčia sunerimti. O sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo paties žmogaus, nes apie 50 proc. geros savijautos lemia gyvenimo būdas ir paties žmogaus elgesys.
Populiariausios siūlomos fizinio aktyvumo technologijos yra:
Ėjimas – 75%;
Važiavimas dviračiu – 20%;
Svorių kėlimas – 20%;
Aerobika – 18%;
Bėgimas – 10%.
Šiemet mokyklos bendruomenė pasirinko patį geriausią fizinio aktyvumo būdą – ėjimą vidutiniu tempu. Tai naujas mokslo ,,žodis“. Ėjimas vidutiniu tempu – viena iš efektyviausių priemonių apsisaugoti nuo širdies kraujagyslių ligų.
Ėjimo galia!
Juokingai paprasta, stebinančiai galinga, daugybe tyrimų įrodyta nauda sveikatai, kūnui ir sielai.
Tai ko Jūs dar sėdite!

Informaciją pateikė mokytoja Aldutė Mikulskienė