Svečių iš Norvegijos vizitas

IMG_0608Š. m. gegužės 25 d. mokykloje lankėsi senas mokyklos draugas ir rėmėjas Knut Paulin-Paulsen iš Norvegijos. Jis šį kartą atvyko su dviem savo draugais Randi ir Svend Jarke Askim. Jie daug girdėjo apie mūsų mokyklą ir buvo labai laimingi galėdami susipažinti su mokiniais ir mokyklos bendruomene, kadangi viešnia Randi savanoriauja padedant neįgaliems vaikams. Svečiams parodėme mokyklą, poilsio ir miegamuosius kambarius, pabendravome su vaikais, stebėjome jų popamokinę veiklą. Knut Paulin-Paulsen stebėjosi ir grožėjosi pasikeitusia mokykla. Nors yra pensininkas, tačiau jis turi be galo daug darbų, įsipareigojimų ir negali dažnai aplankyti mūsų mokyklos. Tad atvykęs po kelių metų, jis iš karto pradėjo vardinti teigiamus mūsų mokyklos pokyčius. R. ir S. J. Askim dėkojo direktorei Janinai Žeimienei ir visam kolektyvui už rūpestį likimo nuskriaustiems vaikams. Jie vaikų akyse matė džiaugsmą, pasitenkinimą ir laimę būti čia.
Nors viešnagė nebuvo ilga, tačiau svečių išsakyti šilti ir padrąsinantys žodžiai suteikė dar daugiau motyvacijos dirbti vaikų labui ir parodė, jog dirbame teisinga kryptimi.

Informaciją parengė ūkvedė Diana Simanynienė