Dovanokime gerus darbus Lietuvai

IMG_92162018 m. vasario 16 d. Lietuvos valstybė minės reikšmingą ir išskirtinį Lietuvos istorijos įvykį – 100-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines.
Per visą šalį skambant pilietinės akcijos „Aš už Lietuvą“, kurios tikslas – padovanoti po gerą darbą savo šaliai – kvietimams, Simno specialiosios mokyklos auklėtojai Aurutė Miknevičienė ir Ramūnas Račkauskas su savo ugdytiniais prisijungė prie akcijos ir pasirinko vieną iš daugelio iniciatyvų – „Gražink“.Pėsčiomis nuvykę į Pošnios miške esančius žydų kapus, jie pasodino gėlių, sukomponavo puokštes iš lauko gėlių, uždegė žvakutes – atminimo ir pagarbos žuvusiems ženklus.
Ugdytiniai jautėsi laimingi, kad gali padaryti gerų darbų ir juos skirti mūsų Tėvynei Lietuvai.
Tokie įvykiai ilgam išlieka mokinių atmintyje. Jie kitaip įvertina ir išmoksta gerbti bei saugoti istorinę atmintį, mokosi tolerancijos, prisideda prie žydų tautos kultūros paveldo išsaugojimo.
Informaciją parengė auklėtoja Aurutė Miknevičienė