Tarptautinės šokio dienos renginys „Šok ir nesustok“

20180425_150206Balandžio 29 dieną minima Tarptautinė šokio diena, kuri UNESCO sprendimu švenčiama nuo 1982 metų. Ji sutapatinta su prancūzų baletmeisterio Žano Žoržo Noverio, kuris buvo žymus choreografinio meno reformatorius ir teoretikas, „šiuolaikinio baleto tėvas“, gimtadieniu.
Mokykloje balandžio 25 dieną specialioji pedagogė metodininkė Aldutė Mikulskienė organizavo renginį „Šok ir nesustok“ Tarptautinei šokio dienai paminėti, kuriame vaikai linksminosi drauge su savo auklėtojais. Šį renginį mokytoja organizavo pasiremdama projekto „Sveikatiada“ komandos siūlomomis idėjomis, įtraukė keletą lietuvių liaudies šokių ir ratelių, stengėsi sukurti atostogų Havajuose atmosferą. Kiekvienas – tiek mažas, tiek didelis – dalyvis galėjo rasti sau tinkamą muziką ir erdvę saviraiškai.
Komisijos nariai puikiai įvertino individualius ir grupinius šokėjų pasirodymus. Dalyviams buvo įteiktos padėkos ir nominacijos. Direktorė J. Žeimienė pasidžiaugė, jog mokiniai ir jų pedagogai yra linksmi ir aktyvūs, o muzika ir šokis visada pakelia nuotaiką, suteikia teigiamų emocijų.
Informaciją parengė mokytoja Aldutė Mikulskienė

20180425_15160220180425_162943