Vaikų gynimo dienos šventė mokykloje

IMG_3649Pirmą vasaros dieną yra minima labai graži šventė – Vaikų gynimo diena. Šias datas paminėti susirinko ir mokyklos bendruomenė. Į renginį, kurį organizavo mokytoja Vilija Čeplinskienė, atvyko svečiai – Lazdijų bibliotekininkų teatriuko klubas „Šakar Makar“. O į svečius ir dar pas vaikus juk atvykstama su dovanomis. Bibliotekininkų teatriukas parodė spektaklį „Kornelijos gimtadienis“. Buvo labai įdomu atpažinti tikras gyvenimiškas istorijas ir tuo pačiu įvertinti – geros jos ar blogos, tinkamos ar nelabai.
Tačiau mes nebuvome tik spektaklio žiūrovai. Viešnios įtraukė ir mokinius, ir mokytojus į linksmus žaidimus bei šokius. Pasibaigus spektakliui, nenorėjome skirstytis, nes dalyvavome labai linksmame ir nuotaikingame gimtadienyje. Tokio norėtų kiekvienas iš mūsų. Tačiau visos šventės kada nors baigiasi. Tik lieka geros emocijos, prisiminimai ir atostogų laukimas.
Informaciją parengė mokytoja Vilija Čeplinskienė