Beždžioniukų diskoteka „Dainuok ir šok graži jaunyste“

IMG_7322Mokykloje puoselėjama graži tradicija – prieš Adventą organizuojama „Beždžioniukų diskoteka“. Tai tradicinis, daug metų vykdomas ir vaikų labai mėgstamas renginys, kurį organizuoja auklėtoja Aurutė Miknevičienė ir mokytojas Arūnas Narauskas. Šį kartą jie persikūnijo į „Keistuolių teatro“ aktorius.
Renginio metu mokyklos bendruomenę džiugino net vienuolika nuostabių pasirodymų. Mokiniai mums padainavo savo mėgstamų grupių („Pikaso“, „Bernužėliai“, „Žemaitukai“) ir atlikėjų (Irūna Puzaraitė–Čepanonienė, Aidas Manikas, Steponas Januška ir kiti) dainas.
Ugdytiniai labai kruopščiai ir atsakingai rinkosi repertuarą, repetavo, siuvo ir dekoravo sceninius kostiumus. Žiūrovai, stebėdami paruoštą programą, pasijuto lyg tikrame „žvaigždžių“ koncerte.
Mokyklos direktorė Janina Žeimienė pasidžiaugė, kad mokiniai su auklėtojais kasmet nustebina savo išmone, išradingumu, tobuliau paruoštais pasirodymais ir palinkėjo, kad jiems niekada nepritruktų kūrybinių minčių, idėjų ir entuziazmo.
Informaciją parengė mokytojas Arūnas Narauskas
IMG_7301IMG_7310IMG_7337IMG_7332IMG_7339IMG_7357