Netradicinė „Pyragų dienos“ popietė mokykloje

IMG_7887Lapkričio 6-ąją visa Lietuva kvepėjo pyragais – tautiečiai neliko abejingi gražiai ir jautriai „Pyragų dienos“ tradicijai. Pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti itin sunkiomis ligomis sergantiems ir kitaip nuskriaustiems Lietuvos vaikams.
Mes tvirtai žinome, kad kepimo procesas prasideda nuo namų ir šeimos. Mūsų mokyklos mokiniai visą savaitę praleidžia mokykloje ir neturi galimybės kepti pyragų su savo šeimos nariais namų aplinkoje. Mokytoja Zofija Jakubauskienė  šią iniciatyvą pakreipė kita kryptimi – kūrybiškumo link. Renginio metu mokiniai „kepė“ netradicinį tortą, puošė jį popierinėmis gėlėmis, bei kitomis spalvotomis figūrėlėmis. Po rimto darbo vyko žaidimai, linksmosios užduotys bei saldieji prizai. Visų nuotaika buvo pakili, emocijos „liejosi per kraštus“.
Laikas tirpo ir linksmybės netrukus baigėsi, kai salėje pasirodė mokyklos virėjos, nešinos pačių iškeptais pyragais. Mokiniai labai džiaugėsi ir nepajuto, kaip pradėjo skanduoti  ačiū, ačiū, ačiū…
Informaciją parengė mokytoja Zofija Jakubauskienė