„Kai pražysta stebuklų gėlė…“

IMG_8701Spalio 27 d. poetė, dramaturgė, vertėja, dainų tekstų autorė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Ramutė Skučaitė šventė 90-ies metų jubiliejų.
Ta proga visą savaitę  mokytojos Vilija Čeplinskienė ir Jurgita Gumauskienė su 6-10 klasių mokiniais skyrė R. Skučaitės 90-ies  metų jubiliejui – skaitė, piešė, inscenizavo, minė linksmuosius galvosūkius. O šiandien visi susirinko į netradicinę lietuvių kalbos ir literatūros pamoką ,,Kai pražysta stebuklų gėlė…“. Į svečius įsiprašė ir neišmanėlis klounas (bibliotekininkė Virginija Raguckienė), kuris sugalvojo mokiniams įvairių užduočių: paruošti autorės kūrinio pristatymą – interpretaciją, atspėti kokia poetės eiliuota pasaka slepiasi po gaubtu ir kitas labai įdomias užduotis. Atlikus užduotį teisingai, stebuklų gėlė išskleisdavo žiedlapį.
,,Žaidimas ėjo ir praėjo,
O kaip jūs manot – kas laimėjo?“ (R. Skučaitė)
Į klausimą šį atsakėm: kas skaitė, rašė, piešė, vaidino ir užduotis visas atliko.
Tikimės, kad R. Skučaitės kūrybos skaitymas, analizavimas ir interpretavimas paskatins pamilti knygą, skaitymą ir poeziją.
Parengė bibliotekininkė Virginija Raguckienė