Netradicinė diena mokykloje

IMG_9698Balandžio 28 d. Simno specialiojoje mokykloje Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras organizavo jau tradicija tapusį patyčių prevencijai skirtą renginį „Kiaušiniada 2022“.
Renginio metu mokinių komandos vieningai dirbo atliekant praktines užduotis, rungiantis įvairiose estafetėse, siekė surinkti kuo daugiau „kiaušininių“ pinigų. Veiklų užbaigimui komandos gavo užduotį – apsaugoti žalią kiaušinį, kad nesudužtų, metant jį iš antro aukšto.
Šio renginio metu nugalėjo draugystė. Už aktyvų, kūrybingą ir vieningą pasirodymą renginyje visi mokiniai buvo apdovanoti Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro diplomais  ir įsteigtais prizais, o mokyklai padovanojo kinetinio smėlio ir spalvų šulinį.