Talentų šou „Rudens melodija“

IMG_0236Gražiausia pasaulyje yra tai, ką daro ir gali padaryti vaikai, o vaikai gali daug…  Spalio 27-osios popietę mokykloje šurmuliavo tradicinis renginys talentų šou  „Rudens melodija“, kurį organizavo ir vedė animacinio filmo personažai „fėja krikštamotė“ ir „princas žavusis“ (auklėtoja Aurutė Miknevičienė ir mokytojas Arūnas Narauskas).
Kiekvienas pasirodymas žiūrovams – tai mažas didis darbas. Visą mėnesį ruoštasi labai atsakingai, daug repetuota, todėl ir pasirodymai buvo vienas už kitą įdomesni, gražesni… Jaunieji talentai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, grojo įvairius muzikinius kūrinius, skambėjo maršas, valsas ir kitos nuotaikingos melodijos. Visi dalyviai buvo apdovanoti gausiais plojimais, šypsenomis  ir prizais. Puoselėkime ir auginkime jaunuosius talentus, nes kūryba – tarsi šviesos žiburėlis mūsų širdyje, tarsi plačiai išskleisti sparnai skrydžiui. Harmonizuokime savo kūrybingumu šį pasaulį! Mes visi tai galime!
Didelį ačiū tariame Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariams Jūratei Overaitytei-Jakubavičienei ir Danieliui Jakubavičiui už įamžintas akimirkas, saldžias dovanas mokiniams ir puokštes renginio organizatoriams.
Informaciją parengė mokytojas Arūnas Narauskas
IMG_0228IMG_0237IMG_0241313333465_516148240523867_4445555408352444256_n