Vaikų numylėtinė A. Lindgren

IMG_0292Lapkričio 15 d. mokyklos bibliotekos jaunuosius skaitytojus aplankė svečias – Astrid Lindgren knygos „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ personažas „Karlsonas“ (Arūnas Jonaitis, 7 kl. mokinys). Jis visiems priminė, kad visas pasaulis švenčia 115-ąsias A. Lindgren gimimo metines ir pakvietė kartu praleisti garsinio skaitymo valandėlę bei susipažinti su jos kūryba.
Mokyklos bibliotekininkė Virginija Raguckienė plačiau supažindino su rašytojos gyvenimu, kūryba ir pristatė A. Lindgren spaudinių parodą „Nemoku rašyti suaugusiems…“.
Mokytoja Vilija Čeplinskienė kartu su mokiniais skaitė ištraukas iš A. Lindgren kūrinių, aptarė pagrindinius herojus. Visiems labai patiko užduotis – atspėk, kuris herojus iš A. Lindgren knygų, o kuris – ne.
Kupinos vaikiškų nuotykių, pokštų ir išdaigų, pilnos paslapties, išgalvotų nepaprastų istorijų A. Lindgren knygos išverstos daugiau nei į 100 kalbų ir džiugina ne tik viso pasaulio bet ir mūsų mokyklos jaunuosius bibliotekų skaitytojus.
Informaciją parengė bibliotekininkė Virginija Raguckienė