Alytaus rajono

Kalėdų dovanos ugdytiniams

Penktadienio popietę, Šv. Kūčių išvakarėse, Simno specialiosios mokyklos ugdytiniai sulaukė ne tik savo draugų ir rėmėjų iš Alytaus miesto keturračių motociklų mėgėjų klubo „ATV Griausmas“, bet ir kitų garbių svečių— Simno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios klebono Raimundo Žukausko, Simno seniūno pavaduotojos Jolitos Kavaliauskienės, Alytaus rajono savivaldybės tarybos narės Jūratės Overaitytės. Šiais metais nustebino kaip niekada gausus atvykusių mokinių tėvelių bei giminaičių būrys.
Klubo „ATV Griausmas“ nariai jau kelinti metai Šv. Kalėdų laikotarpiu aplanko mūsų mokyklą. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, jie neatvyko be dovanų. Neišdildomą įspūdį ugdytiniams paliko Alytaus Kultūros ir komunikacijos centro Cirko studijos „Dzūkija“ (meno vadovai Albertas Chazbijavičius ir Jurgita Bujanauskaitė) pasirodymas. Dauguma vaikų cirko artistų programėles matė pirmą kartą, todėl salėje netilo plojimai. Dar didesni džiaugsmo šūksniai pasklido kai į mokyklos teritoriją keturračiu motociklu buvo atvežtas Kalėdų senelis su pilnu dovanų maišu. Vaikai kartu su Kalėdų seneliu šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus ir džiaugėsi buvimu kartu.
Klubo narių nuoširdumas ir dėmesys sujaudino visą mokyklos bendruomenę. Tikim, kad šiltas bendravimas, tarpusavio supratimas bus mūsų mokyklos narių jungiamoji grandis ne tik per Šv. Kalėdas, bet ir ištisus metus.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2011-12-28