Alytaus rajono

Susitikimas su rėmėjais

Darganotą gruodžio 9 d. popietę į Simno specialiąją mokyklą atvyko Norvegijos Raudonojo Kryžiaus atstovai. Jie jau daugelį metų bendrauja su mūsų mokyklos ugdytiniais, mokytojais.
Nuo ankstyvo ryto mokiniai, padedami mokytojų, iš popieriaus iškirptomis snaigėmis ir besmegeniais puošė savo klasių langus, o valgykloje papuošė didžiulę pačių išaugintą eglutę. Prie šventiškai žaižaruojančios eglės vaikai surengė trumpą koncertą, po kurio dar visi kartu su svečiais sukosi rateliu, mokėsi žaidimų. Džiaugėsi atvežtomis kalėdinėmis dovanėlėmis ir atsidėkodami kiekvienam svečiui įteikė po savo pagamintą suvenyrą.
Pasibaigus programėlei Raudonojo Kryžiaus atstovai nuoširdžiai domėjosi vaikų gyvenimo bei ugdymosi sąlygomis, bendravo su vaikais ir pažadėjo kitais metais vėl atvykti į svečius.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2011-12-13