Alytaus rajono

Ugdymas

Mokyklos paskirtis – padėti specialiųjų poreikių mokiniui lavintis, įgyti specialųjį išsilavinimą, įveikti socialinę atskirtį. Tai sutrikusio intelekto vaikų ir jaunuolių ugdymo įstaiga, teikianti pagrindinį specialųjį išsilavinimą. Mokykloje ugdomi jaunuoliai nuo 6 iki 21 m amžiaus, su lengva, vidutine, žymia ir labai žymia protine negale.
Alytaus rajono Simno specialioji mokykla – specialiojo ugdymo konsultacinis centras apskrities pedagogams (paskaitų skaitymas individualios konsultacijos).
Mokinių pareigos:

Laikytis visų mokyklos vidaus tvarką reglamentuojančių dokumentų reikalavimų.
Mokytis pagal privalomo švietimo programą iki 16 m., įgyti žinių bei patirties, kad teisingai pasirinkti tolimesnį veiklos kelią.
Pagarbiai bendrauti su mokytojais ir kitais bendruomenės nariais, laikytis žmonių bendrabūvio normų.
laikytis Mokyklos nuostatų, mokinių elgesio taisyklių, mokymosi sutarties.
Puoselėti savo kalbą, kultūrą, papročius bei tradicijas.
Tausoti ugdymo įstaigos ir kitą turtą.
Mokinių atsakomybė: mokiniai nevykdantys savo pareigų, atsako pagal Mokyklos vidaus darbo tvarkos taisykles.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja  Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2012-01-03