Tėvams

MOKINIŲ PRIĖMIMAS Į MOKYKLĄ

Mokinių priėmimo į Mokyklą tvarka:
švietimo santykiai tarp mokinio ir Mokyklos įforminami rašytine sutartimi;
mokymo sutartį už vaiką iki 14 metų jo vardu sudaro tėvai, įtėviai, globėjai;
vaikas nuo 14 iki 16 metų mokymo sutartį sudaro turėdamas tėvų, įtėvių, globėjų sutikimą;
sutartyje nurodomos sutarties šalys, mokymosi programa, jos baigimo forma, šalių įsipareigojimai, sutarties terminas, jos keitimo, nutraukimo pagrindai ir padariniai;
mokinio ugdymo programa koreguojama atsižvelgiant į gautus jo išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kuriuos atsiunčia mokymo įstaigos.
Tėvų, įtėvių, globėjų prašymu vaikai direktoriaus įsakymu išleidžiami į namus kiekvieną dieną, švenčių, atostogų dienoms, vaikui susirgus.
Mokinių priėmimas ir išvykimas įforminami direktoriaus įsakymu.
Į mokyklą mokiniai priimami (išleidžiami) ištisus metus.
Išvykusio mokinio asmens bylos dokumentų kopijos persiunčiamos į tą įstaigą, kurioje toliau mokinys mokosi. Baigusių mokyklą mokinių dokumentai saugomi Mokyklos archyve.
Esant reikalui, vaikas gali būti mokomas namuose, jei tokį sprendimą priima pedagoginė psichologinė tarnyba, vadovaudamasi Mokymo namuose skyrimo tvarka.
Jei mokinio elgesys kelia grėsmę Mokyklos bendruomenės narių saugumui, jis gali būti pašalintas iš Mokyklos. Vaikas iki 16 m. gali būti pašalintas tik suderinus su Vaiko teisių apsaugos tarnyba. Apie mokinio pašalinimą ir perkėlimą Mokykla informuoja jo tėvus, globėjus.
Į kitą ugdymo įstaigą mokiniai perkeliami vadovaujantis raštišku tėvų, įtėvių, globėjų prašymu.
Atvykusių (grįžusių) iš užsienio vaikų, neturinčių mokymosi pasiekimų ar išsilavinimo dokumentų, priėmimas vykdomas vadovaujantis Bendrojo ugdymo planų reikalavimais.

Mokinių atostogų datos:

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens

2011-10-31

2011-11-04

Žiemos (Kalėdų)

2011-12-27

2012-01-06

Pavasario (Velykų)

2012-04-02

2012-04-06

Vasaros:
5 klasė

6–10 ir darbinio ugdymo klasė (DUG)

2012-06-04

2012-06-11

2012-08-31

Klasių vadovai:
1. Metinius mokinių įvertinimus ir kėlimą į aukštesnę klasę fiksuoja pažymių knygelėse per 3 dienas nuo direktoriaus įsakymo paskelbimo datos.
2. Tėvus (globėjus, rūpintojus), kurių vaikai paliekami kartoti kursą, informuoja raštu.
3. Apie mokinių mokymosi pažangą pranešama tėvams ne rečiau kaip kartą per pusmetį įrašant informaciją į pažymių knygelę (kiekvieno mėnesio pažymius ir pamokų lankomumą).

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2011-11-07