Alytaus rajono

„Angelų vaikai - su meile Jums“

Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga kartu su kultūros ir švietimo centru Vilniaus mokytojų namuose jau aštuntą kartą organizuoja Kalėdinę mugę „Angelų vaikai – su meile Jums”. Šventėje - dalyvavo ir Simno specialiosios mokyklos ugdytiniai su technologijų mokytojais Arūnu Narausku ir Zofija Jakubauskiene. Savo bei kitų mokinių sukurtais darbeliais prekiavo darbščiausi ir kūrybiškiausi mokyklos mokiniai. Ant stalų jie išrikiavo su meile ir kruopštumu pagamintus darbelius - nuo mažyčių angeliukų iki spalvingų „Origami” technika sukurtų darbų.
Renginio metu vaikams įspūdingą koncertą dovanojo Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubai bei studijos. Renginyje padėkos raštais ir įvairiomis dovanėlėmis buvo apdovanoti konkurso „Stebulingos Kalėdų pasakos” dalyviai – mūsų mokyklos mokiniai: Vaidas K., Modestas M., 1-3-4 specialiosios klasės mokiniai.
Kaip padėką už rūpestį ir bendravimą mūsų ugdytiniai savo rankomis pagamintą eglutę įteikė mokyklos geradarei - Vilniaus miesto mažojo teatro aktorei Larisai Kalpokaitei. O mūsų ugdytinius Larisa pradžiugino padovanodama dėžę bananų ir mandarinų.
Nuoširdžiai dėkojame rengėjams už patirtas džiugias akimirkas, dovanas ir gerą nuotaiką ir Alytaus vaikų globos namų direktoriui Romučiai Žebuoliui už autobusą, kuriuo nuvykome į Vilnių.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2011-12-12