Alytaus rajono

40 metų jubiliejus

Simno specialioji mokykla atšventė savo darbo 40-tąjį jubiliejų. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Simno parapijos bažnyčioje. Aplankyti našlaičių kapai.
Į mokyklą atvyko buvę mokyklos direktoriai A. Čebatorius ir J. Stadalninkas, buvę ir dabartiniai darbuotojai, mokiniai, tėvai, socialiniai partneriai ir rėmėjai, miesto įstaigų atstovai, gyventojai, Noteroy Raudonojo kryžiaus nariai (Norvegijos karalystė). Svečiams muzikinį sveikinimą padovanojo darželio, gimnazijos, žemės ūkio, specialiosios mokyklų darbuotojai ir moksleiviai. Nuoširdžių sveikinimų, linkėjimų ir gėlių tikrai buvo daug.
Mokyklos steigėjo, Alytaus apskrities viršininko pavaduotoja O. Balevičiūtė ir Socialinių reikalų, švietimo ir kultūros departamento direktorė I. Pilipčikienė, įteikė padėkos raštus gerais darbo pasiekimais pasižymėjusiems darbuotojams.
Popietė prie kavos stalo neprailgo, kadangi du jauni muzikantai Artūras ir Ramūnas iš Marijampolės grojo ilgai ir nuotaikingai, nežiūrint to, kad atlyginimo negavo. Dėkojame visiems šios šventės rėmėjams: UAB „Rebutina“, UAB „Alytaus duona“, IĮ „Jurkeda“, AB „Žemaitijos pienas“, R. Revutos IĮ „Sodžius“, I. Ragauskienės IĮ „Svaida“, G. Guževičienės IĮ, AB „Raigena, UAB „Lauveka“, UAB „Riamona“.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: vida.cizauskiene@gmail.com
Svetainę administruoja Jurgita Gumauskienė, Rimanta Česnulevičienė ir Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2010-12-06