Alytaus rajono

Mokykla naujus metus pradeda

naujomis pažintimis

Pasibaigus šventiniam šurmuliui, į klases sugrįžusius mokinius aplankė svečias iš Vokietijos. Tai asociacijos „Vaikų širdys“ narys, nepriklausomas žurnalistas Norbert E. Muench. Svečias Simno specialiojoje mokykloje lankėsi pirmą kartą. Daugelį metų jis dalyvavo ir vykdė įvairius socialinius projektus Rytų ir Pietryčių Azijoje — Kambodžoje, Mianmare, Šiaurės Tailande ir kituose miestuose. Kartu su bendraminčiais p. N. E. Muench rūpinosi vaikų gerove, stengėsi ištraukti vietinius vaikus ir paauglius iš prostitucijos verslo, suteikti jiems žinių. Su begaliniu džiaugsmu ir pasididžiavimu papasakojo, kad šiais metais net penki jų globojami vaikai ruošiasi stoti į universitetus. O tai jau didelis pasiekimas.
N. E. Muench Lietuvoje lankosi tik antrą kartą, tačiau jau spėjo pamilti šią gražią šalį. Atvykęs į mūsų mokyklą, jis domėjosi vaikų gyvenimo ir ugdymosi sąlygomis, pristatė keletą idėjų būsimiems bendriems projektams. Labai malonu sutikti tokį altruistišką žmogų, kuriam iš tikrųjų rūpi kaip gyvena neįgalūs ir tėvų neturintys vaikai. Tikimės, kad mūsų visų bendras tikslas ir darbas suteiks šių vaikų gyvenimui naujų spalvų.

Simno specialioji mokykla. Parašykite mums: simnosm@gmail.com
Svetainę administruoja Vida Čižauskienė
Atnaujinta 2012-01-11