Mokslo metus užbaigėme seminaru – metodine veikla „Kolega – kolegai“

20160617_090227Siekdami  aktyvesnio mokytojų ir auklėtojų bendradarbiavimo, profesinės kompetencijos augimo, ugdymo kokybės gerinimo, gebėjimo analizuoti švietimo dabarties kryptis ir ateities tendencijas bei pasidalinti patirtimi, Mokytojų ir klasės vadovų metodinės  grupės pirmininkė Zofija Jakubauskienė mokykloje organizavo seminarą – metodinę dieną „Kolega – kolegai“.
Užbaigus mokslo metus, buvo labai naudinga pasidalinti savo pačių sukaupta patirtimi, įvairiuose seminaruose ir konferencijose išgirstomis naujovėmis, susieti jas su tolimesnėmis darbo kryptimis. Seminare buvo išklausyti pranešimai: „Mokytojo asmenybė“, „Super mokytojas“, „Motyvuojantis bendravimas ir bendradarbiavimas“, „Fizinės  ir emocinės sveikatos reikšmė vaikų ugdymui“, „Vaikų elgesio problemos“, „Ką gali auklėtojas“, „Bendruomeniškumas – vienas kito pažinimas ir pripažinimas“, „Popamokinės veiklos efektyvinimas gerinant mokinių laisvalaikio užimtumą“, „Edukacinės sąveikos tarp mokytojo ir mokinio“. Mokyklos direktorės Janinos Žeimienės pranešimas „Naujovės, inovacijos ir perspektyvos švietime“ tarsi apibendrino visą pateiktą informaciją ir nutiesė gaires ateinančių mokslo metų darbams. Ji pasidžiaugė seminaro temų aktualumu, pranešėjų atvirumu ir noru tobulėti. Direktorė pabrėžė, kad pateikta medžiaga suteikė galimybę labiau susipažinti su pedagoginės veiklos naujovėmis, tobulinti mokytojų ir auklėtojų bendravimą, bendradarbiavimą, komandinį darbą, siekiant ugdomojo proceso kokybės gerinimo. Padėkojusi už puikų seminarą, direktorė palinkėjo visiems šiltos, prasmingos ir saugios vasaros.
20160617_11402420160617_090540