„Rudeninė mozaika“

DSC00020Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamta nusidažo gražiausiomis spalvomis, o mūsų soduose ir daržuose užauga bei subręsta įvairiausi vaisiai ir daržovės.
Spalio 20 dienos popietę mokytoja Vilija Čeplinskienė sukvietė mokyklos bendruomenę į nuotaikingą rudenėlio šventę „Rudeninė mozaika“. Susėdę prie rudens gėrybėmis išpuoštų stalų mokytojai su savo mokiniais sprendė galvosūkius, minė mįsles, piešė vaisius ir daržoves, kuriuos vėliau „konservavo“ į stiklainius žiemai.
Keletą metų mokykla dalyvauja projekte „Sveikatiada“ ir visada įsitraukia į jų organizuojamas iniciatyvas. Viena iš jų – „Rudens gėrybių mandala“ – sutelkė šventės dalyvius iš turimų rudeninio derliaus gėrybių sukurti mandalą. Kūrybinio proceso metu mokiniai buvo susikaupę, atsakingai rūšiavo ir derino turimas priemones. Baigę dėlioti spalvingą mandalą, buvome patenkinti ne tik savo kūriniu, bet ir puikiai praleistu laiku atskleidžiant  kūrybiškumą, draugiškumą ir gražius tarpusavio santykius.
IMG_1760IMG_1770DSC00019IMG_1762