Prisidėjome prie akcijos „DAROM 2017“

IMG_0472DAROM IR GAMTA PADĖKOS! Su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kvietė dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje „DAROM 2017“. Šios akcijos tikslas – suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.
Mokyklos bendruomenė kiekvienais metais prisideda prie šios akcijos. Tvarkome ne tik mokyklos, bet ir miestelio erdves. Šiais metais rinkome šiukšles iš teritorijos, esančios šalia mokyklos. Tekančio upelio pakrantėse ir teritorijoje prie jo radome nemažai stiklinių ir plastikinių butelių, įvairių pakuočių, popierių.
Smagu ne tik visiems kartu pabūti, bet ir padaryti šalia mūsų visų esančią aplinką švaresne ir gražesne. Kitų žmonių paliktų šiukšlių rinkimas verčia susimąstyti ir neteršti aplinkos patiems.

Informaciją pateikė ūkvedė Diana Simanynienė