Kalėdinis krepšinio turnyras

20171220_161137Mūsų mokykla yra sportiška mokykla – skatina specialiųjų poreikių mokinių fizinio aktyvumo motyvaciją, padeda suvokti sveikos gyvensenos naudą. Šiemet mokyklų pripažinimo sveikatą stiprinančiomis mokyklomis komisija įvertino mūsų mokyklos sveikatos stiprinimo programą „Sveikas vaikas – sveika bendruomenė“ ir priėmė sprendimą – pripažino mūsų mokyklą sveikatą stiprinančia mokykla. Tai paskatino mokyklos bendruomenę būti dar fiziškai aktyvesniais, aktyviau skleisti sveiko gyvenimo būdo vertybes ir nuostatas.
Mokyklos ugdytiniai mėgsta žaisti futbolą, tinklinį, stalo tenisą, žavisi lengvąja atletika. Tačiau ypatingą vietą užima krepšinis. Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras, kurį organizavo NVŠ „Judam su kamuoliu“ dalyviai. Varžybose dalyvavo keturios komandos – dvi vyresniųjų ir dvi pradinių klasių. Kūno kultūros mokytoja Aldutė Mikulskienė džiaugėsi, kad mokyklos ugdytiniai turi nemažai draugų iš Simno miesto, kurie puikiai sudalyvavo turnyre. Varžybos buvo labai įtemptos, triukšmingos, pilnos įvairiausių emocijų. Mokiniai sąžiningai siekė pergalės, buvo tolerantiški silpnesniesiems. Kaip visada nugalėjo draugystė.
Informaciją parengė mokytoja Aldutė Mikulskienė
20171220_15374020171220_154311