Eglutės įžiebimas „Susitiksim prie eglutės“

IMG_7984 Kai už lango tamsu mūsų visų širdys trokšta šviesos ir šilumos. Šiuo metu reikalinga šviesa tiek gamtoje, tiek mūsų visų širdyse. Taigi, kad šiuo tamsiu metu, būtų šviesiau, gruodžio 11 dieną mokyklos auklėtoja Virginija Narauskaitė visus sukvietė į eglutės įžiebimo šventę. Kalėdinė eglutė – vienas svarbiausių kalėdinio ciklo švenčių simbolių, ji simbolizuoja nemirtingumą, nes amžinai žaliuoja.
Mokykloje kalėdinė dvasia sklido dar iki eglutės įžiebimo. Mokiniai puošė klases, pynė advento vainikus, muzikos mokytojo Rolando Gumausko padedami noriai repetavo daineles ir labai laukė eglutės įžiebimo šventės.
Visus nustebimo Lapės (auklėtoja Aurutė Miknevičienė) ir Zuikio (mokytojas Arūnas Narauskas) išdaigos. Daug džiaugsmo mokiniams suteikė tarybos narių, Kalėdų senelio ir Snieguolės apsilankymas. Džiaugiamės, kad Kalėdų senelis – Danielius Jakubavičius ir Snieguolė – Jūratė Overaitytė, visada artėjant šventėms nudžiugina mokinius saldžiomis dovanėlėmis.
Tegul artėjančių Kalėdų dvasia išsaugo mūsų jautrumą ir gerumą, lai kiekvieno mūsų širdies Kalėdos tampa džiaugsmo šaltiniu ir sielos namais mūsų artimiesiems. Šiltos ir tikros mūsų mintys bei žodžiai tegul tampa žvakės liepsnele visiems laukiantiems stebuklo Kalėdų rytą – linkėdama stiprios sveikatos ir gražaus Kalėdų laukimo kalbėjo mokyklos direktorė Janina Žeimienė.
Informaciją parengė auklėtoja Virginija Narauskaitė

IMG_7995IMG_7997IMG_8004IMG_8010IMG_8012IMG_8036