Mokytojo diena mokykloje

IMG_0170Kaip akimirka prabėgo pirmasis mokslo metų mėnuo. Kai gamtoje sodrią žalumą pakeitė gelsva aukso spalva, rudens alsavimą pajutome visi. Netruko ateiti ir spalis. Šėldamas, besitaškydamas spalvotais lapų purslais, jis dovanojo kasmetinę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.
Tai diena, leidžianti mokytojams pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, kokie bus mokiniai rytoj ar po daugelio metų. Ši diena svarbi tiek mokytojams, tiek mokiniams, kurie labai stengėsi, kad šią dieną mokytojai pasijustų pagerbti ir ypatingai pasveikinti.
Mokiniai atliko muzikinius kūrinius, skirtus mokytojams, deklamavo jiems eiles, įteikė savo pagamintus sveikinimo atvirukus ir po gėlės žiedelį.
Mokytojus pasveikinti su dovanomis atvyko Alytaus rajono savivaldybės Mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, tarybos nariai Jūratė Overaitytė-Jakubavičienė ir Danielius Jakubavičius bei Simno seniūnijos seniūnas Vladas Čeponis. Tariam Jiems didelį AČIŪ!