,,Pabelsk į stebuklingas pasakos duris“

IMG_1065Balandžio 2 d. visas pasaulis švenčia Tarptautinę vaikų knygos dieną. Ji švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu.
Ši diena, tapusi tradicija, minima ir Alytaus r. Simno specialiojoje mokykloje. Balandžio 5 d. mokyklos bibliotekininkė Virginija Raguckienė pakvietė mokyklos bendruomenę pasižiūrėti spektaklį ,,Kirmėlytė svajotoja“, sukurtą pagal V. Kussat – Deviatnikovės knygelę „Tukutaškės pasakos“.  Spektaklyje vaidino ne tik mokiniai, bet ir jų mokytojai, kurie papasakojo istoriją apie mažos kirmėlytės didelę svajonę.
Bibliotekininkė V. Raguckienė labai džiaugėsi, kad vaikai myli ir skaito knygas. Juk perskaityta knyga gali padaryti gražesnę dieną, suteikti jėgų naujiems darbams.
Šventės pabaigoje vieni kitiems palinkėjome, kad ir patys būtume knygoms įdomūs. Na, o kad šventė ir gimtadienis būtų „tikri“, laukė ir staigmena – saldumynai!
Džiugu, kad mūsų mokyklos biblioteka – ne tik knygų saugojimo vieta, bet bendravimo ir atradimų erdvė.