Svečiai iš Lietuvos Respublikos Seimo

IMG_1193Šiandien Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos teatro studijos „Runa“ artistai su vadovu Arūnu Narausku priešakyje sulaukė garbingų svečių iš Lietuvos Respublikos Seimo. Su dvidešimt devintąja spektaklio premjera juos pasveikinti atvyko LR Seimo narys, kultūros komiteto pirmininko pavaduotojas Robertas Šarknickas ir jo patarėja Dovilė Šinkariukienė.
Jaunieji artistai ir jų vadovas buvo apdovanoti ne tik dovanomis, bet ir iš Seimo nario išgirdo daug gražių žodžių, pagyrų ir pasveikinimų. Už mokinių grimavimą spektaklių metu Padėką ir prisiminimo dovanėlę gavo ir mokyklos mokytoja Aldutė Mikulskienė.
Prie arbatos puodelio vyko diskusija su Seimo nariu ne tik apie teatrą, įspūdžius ar koks bus statomas spektaklis kitais metais, bet ir apie įstatymus, problemas ir darbą LR Seime.
Išvykdamas LR Seimo narys R. Šarknickas palinkėjo teatro studijos „Runa“ artistams didžiausios sėkmės ir pažadėjo atvykti į trisdešimtąjį, jubiliejinį spektaklį.
Informaciją parengė mokytojas Arūnas Narauskas