Paskaita „Pagrindinės smurto formos“

IMG_1291Gegužės 30 d. mokykloje vyko netradicinė pamoka, kurioje dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė Laura Svolkinaitė ir skaitė paskaitą „Pagrindinės smurto formos“. Pareigūnė ne tik kalbėjo apie mokinių smurtavimo priežastis, formas, pasekmes, bet ir demonstravo skaidres, filmuotą medžiagą apie smurtaujančius vaikus, paauglius ir jų atsakomybę. Taip pat mokiniams priminė saugaus eismo taisykles, palinkėjo būti atsakingiems ir drausmingiems vasaros atostogų metu.
Renginio pabaigoje labai daug džiugių emocijų mokiniams suteikė pareigūnės Lauros staigmena – pasėdėti policijos tarnybiniame automobilyje, junginėti švyturėlius ir kalbėti per rupolą.
Nuoširdžiai dėkojame pareigūnei Laurai Svolkinaitei už atvykimą į mūsų mokyklą ir tokią įdomią bei naudingą paskaitą. Tikimės, kad mokiniai atsižvelgs į paskaitos aktualijas. Lauksime jos ir kitais metais su įdomiomis paskaitomis.
Informaciją parengė mokytoja Vilija Čeplinskienė