„Šok į tėvų klumpes“

IMG_1317Birželio 12 dieną sulaukėme svečių iš Alytaus r. Simno gimnazijos. 7a klasės mokiniai su auklėtoja Rasa Ručienė ir mūsų mokyklos mokiniai su mokytojais dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamoje iniciatyvoje – visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Šios dienos veiklų tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų, artimųjų ir pažįstamų darbovietėmis bei jose esančiomis profesijomis, plėtoti savo karjeros kompetencijas, sudaryti sąlygas tėvams įsitraukti į ugdymo procesą. Šios dienos tikslas buvo puikiai įgyvendintas. Vaikai, tyrinėdami tėvelių, pažįstamų darbo pasaulį, atranda sau įdomių dalykų, naujų pomėgių ir galbūt – savo svajonių profesiją. Mes tikime, kad jaunoji karta – mūsų ateitis, o kiekvienas atrastas talentas – vertybė!