„Mes tikrai mylim Lietuvą“

-HeJ62G5Pasitinkant Valstybės Nepriklausomybės dieną – Vasario 16-ąją, mokyklos mokiniai su auklėtojais kalbėjo apie tai, kas yra tėvynė, kaip vaikai suvokia meilę gimtajam kraštui, Lietuvai. Dalinosi mintimis, kaip kiekvienas gali parodyti meilę gimtinei, kokiais darbais, kokiais veiksmais ar poelgiais. Renginio metu mokiniai sužinojo istorinius faktus apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, klausėsi deklamuojamų eilėraščių, gamino knygoms trispalvius skirtukus, dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą.
Auklėtoja Romualda Zasimavičienė kalbėjo, kad dar kartą, būdami kartu vienybėje, pajutome kokia brangi yra laisvė ir nepriklausomybė. Tikimės, kad šis renginys nors maža dalele prisidės prie mūsų pačių ir mokinių pilietiškumo, atsakingumo ugdymo, taip pat kultūrinių vertybių puoselėjimo, žadins patriotiškumą, mokys mylėti žmones ir branginti savo gimtąją šalį.
TU-bFq5jopXDD7nilb-IUxJfIpZ3sj2V